برخی از کاربران ایرانیها سایت که برای اولین بار است وب سایتی را راه اندازی کرده اند یا مهارت زیادی در اجرای امور ثبت وب سایت خود ندارند، گاهاً از کارشناسان ما دربارۀ روند ثبت دامنه در سامانه ایرانیها سایت می پرسند. خب، اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید و می خواهید دامنه دلخواهتان را به وب سایت خود در ایرانیها سایت ثبت کنید، خواندن این مطلب برایتان خالی از لطف نخواهد بود.

ثبت دامنه در سایت ساز ایرانیها سایت

ثبت دامنه در ایرانیها سایت کار چندان دشواری نیست. در این قسمت با یکدیگر آموزش ثبت دامنه در سایت ساز ایرانیها سایت را مطالعه می کنیم:

خرید دامنه در ایرانیها سایت

برای این کار ابتدا به داشبورد پنل سایت خود در ایرانیها سایت خود وارد شوید و از نوار ابزار بالا بر روی قسمت تنظیمات کلیک کنید.

 

با باز شدن نوار دوم بر روی گزینه دامنه های وب سایت کلیک کنید.

 

سپس، شما به صفحه ای مانند صفحه زیر هدایت می شوید. اکنون گزینه خرید دامنه را انتخاب کنید.

 

اکنون به صفحه ثبت دامنه جدید هدایت شده اید. حال بر اساس الگو های موجود، دامنه مد نظر خودتان را وارد کنید.

 

نکته: در صورتی که دامنه انتخابی شما، قبلاً توسط کسی ثبت شده باشد با پیغام زیر روبرو می شوید.

 

اما در صورتی که دامنه انتخابی تان آزاد باشد، دامنه شما ثبت شده و پس از انجام مراحل پرداخت به سایت تان متصل می شود.

اتصال دامنه در سایت ساز ایرانیها سایت

اگر شما دامنه ای را از قبل خریداری نموده اید و اکنون می خواهید آن را به وب سایت خود در ایرانیها سایت متصل نمایید، کافیست مراحل زیر را انجام دهید.

برای این کار ابتدا به داشبورد پنل سایت ساز ایرانیها سایت خود وارد شوید و از نوار ابزار بالا بر روی قسمت تنظیمات کلیک کنید.

 

با باز شدن نوار دوم بر روی گزینه دامنه های وب سایت کلیک کنید.

 

سپس، شما به صفحه ای مانند صفحه زیر هدایت می شوید. اکنون گزینه اتصال دامنه را انتخاب کنید.

 

با انتخاب گزینه اتصال دامنه، به صفحه ای مانند تصویر زیر هدایت می شوید. اکنون نام دامنۀ خود را در باکس تعبیه شده وارد کنید. سپس، موارد مرتبط با بخش تنظیم دامنه را بر روی دامنۀ خود اعمال نمایید و بر روی گزینۀ ذخیره دامنه کلیک کنید.

 

اکنون دامنه شما به وب سایت تان متصل شده است.

***

امیدواریم که این راهنما توانسته باشد به سوالات شما در زمینه ثبت دامنه سایت و نحوۀ اتصال آن به سایت ساز ایرانیها سایت پاسخ داده باشد. در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه احتیاج دارید با شماره تلفن 95111811-021 و یا 09367790537 تماس بگیرید تا کارشناسان طراحی سایت ایرانیها سایت شما را در این زمینه راهنمایی کنند.